Kılçık Tabancaları ve EkipmanlarıArrowKılçık Tabancası Standart İğne / D181 1 Adet
Kılçık Tabancaları ve EkipmanlarıArrowKılçık Tabancası Standart İğne / D181 1 Adet
Kılçık Tabancaları ve EkipmanlarıArrowKılçık Tabancası Standart İğne / D181 1 Adet

Kılçık Tabancası Standart İğne / D181 1 Adet (K1425-3)

Marka : Arrow
Fiyat : TL21,45(KDV Dahil)
Barkod : 1984610269646
Menşei: HİNDİSTAN

Ürün Adı: Kılçık Tabancası Standart İğne / D181 1 Adet

Marka: Arrow

Menşei: HİNDİSTAN

Açıklama:

Arrow 9SB kılçık tabancası için kullanılmaktadır.

Ürün : Standart İğne

Ürün Materyali : Metal

Ürün Rengi : Metalik Gri

Ürün Boyutu : Standart

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Sağlam metal malzemesi kullanım sırasında daha uzun süreli etkin performans sunar. Tüm işlemlerinizde size yardımcı olabilecek ürün, kolaylıkla taşınabilir ve kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Arrow standart iğneleri, bir kılçık tabancası ile kullanılır. Genellikle tekstil, perakende ve imalat sektörlerinde kullanılan bu tabancalar, sık kullanılması sebebiyle fazladan iğne ihtiyacı duyar. Arrow standart iğneler Kılçık tabancasının sunduğu bu avantaj ile ürünleri sınıflandırabilir ya da fiyat etiketini yerleştirebilirsiniz. Sık kullanılan kılçık tabancalarının, fazladan iğneye ihtiyacı olabileceği için elinizin altında yedek iğne olması önemlidir. Ergonomik tasarımı ile Arrow standart iğneler ihtiyacınızı karşılar.

Marketlerde ve mağazalarda da sıklıkla kullanılan kılçık makineleri, kılçıkları ürünlere yerleştirmenize yardımcı olur. Arrow standart iğneler ise ürünlere bu kılçıkları ve etiketleri pratik bir şekilde geçirmenizi sağlar.

Arrow Standart İğne Kaliteli midir?

Arrow standart iğne, kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kılçık tabancaları ile sıklıkla kullanılan bu iğneler, kullanıldıktan bir süre sonra körelir. Bu nedenden dolayı yeni iğne ihtiyacı doğurur. Arrow standart iğneler ise kaliteli yapısı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür ve zor aşınır. Bu özelliği sayesinde daha az iğne maliyeti ile daha çok işlem yapabilirsiniz.

Arrow Standart İğnenin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Arrow standart iğneler çeşitli sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kıyafetlerin, havluların ve çeşitli materyallerin etiketlenmesinde sıklıkla kullanılan kılçık tabancasının bir parçası olan Arrow standart iğneler, farklı sektörlerde de kullanılmaktadır. Marketler, mağazalar ve tekstil imalathanelerinde de bu iğneler sıklıkla etiketleme amacı ile tercih edilmektedir.

Arrow Standart İğne ile Etiketleme Yapılır mı?

Bu standart iğneler etiketleme yapmak için kullanılabilir. Bir kılçık tabancası ve kılçık ve iğne kullanılarak yapılan etiketleme, pratik kullanım sağlar. En basit şekliyle, kılçık tabancasına öncelikle standart Arrow iğne ve kılçık yerleştirilir. İkinci adımda ise iğnenin ucuna öncelikle etiket ve sonrasında da etiketleme yapılmak istenen malzeme geçirilir. En son adımda ise kılçık tabancasının tetiğine basarak kolay bir şekilde etiketleme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo 
 
 
500 TL ve Üzeri
 
  Vade Farksız Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR