YENİ ÜRÜNLER

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

  •  
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye’ nin En Geniş Ürün Yelpazeli Tekstil Ekipmanları Sitesi

konfeksiyonline.com – Türkiye’ nin En Geniş Ürün Yelpazeli Tekstil Ekipmanları Sitesi

Bedir Makina Yedek Parça ailesi olarak 1984 Yılından bu yana hizmet verdiği tekstil sektörün de, konfeksiyon makineleri ve yedek parçaları alanın da ki tecrübesini www.konfeksiyonline.com adresi ile online olarak kullanımınıza sunuyor.

Her Model Dikiş Makinesi

Konfeksiyonline.com sitemiz de ki ürünlerin tamamı stoklarımız da bulunmaktadır. İmalatınız da gerekli olabilecek, kumaş kesim makineleri, paça baskı makineleri, çuval ağzı dikme makineleri, presleme makineleri, leke temizle makineleri ve yedek parçalarını yerli üretim ve mümessili olduğumuz ithal markaların ürünleri ile karşılaştırabileceğiniz formatta hizmet vermekteyiz.

Konfeksiyon Makineleri Yedek Parça ve Sarf Malzemeleri

Tekstil sektörün de dikiş makine yedek parçaları ve sarf malzemelerini yerli üretimi ve mümessili olduğu ürünleri ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri tedarik edebileceğiniz konfeksiyonline.com sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir.

Markalarımız

Dikiş makineleri yedek parçalarının yerli ve milli markası Moonstar ismi en eski markaların başın da gelmektedir. Mümessili olduğumuz dikiş makine iğne markası Tnc ise Taiwan üretim kalitesi ile Türkiye de en yüksek tercih edilen markaların başında gelmektedir. Yedek parçaların kalite de adresi ise Hard Steel ve Golden Eagle markaları ile ithal edilerek sizlere sunulmaktadır. Bu ve bir çok markaya ait ürünleri konfeksiyonline.com adresin de bulabilirsiniz.

3D SECURE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

İADE / DEĞİŞİM

KAPIDA / HAVALE / KREDİ KART İLE ÖDEME